25 kwietnia w Siedlcach odbędzie się kolejny turniej z cyklu Otwarte Grand Prix w tenisie stołowym. Pula nagród w tych zawodach wynosi 8000 PLN.
program turnieju:
młodzicy – 10.00
kadeci – 11.00
ekstraklasa, 1-2. liga – 12.00
amatorzy – 13.00
3. liga – 14.00
Zawody zostaną rozegrane w hali sportowej OSiR przy ul. B. Prusa 6 w Siedlcach.