W niedzielę 3 marca odbędzie się pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Praszki w tenisie stołowym.
komunikat:
ORGANIZATOR:
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Praszce.
CELE TURNIEJÓW:
1. Popularyzacja tenisa stołowego wśród miłośników tej dyscypliny sportu.
2. Integracja lokalnych środowisk tenisa stołowego
3. Organizacja jednej z form rekreacji fizycznej oraz współzawodnictwa w podnoszeniu poziomu sportowego.
4. Promocja miasta Praszki jako ośrodka amatorskiego tenisa stołowego.
MIEJSCE ZAWODÓW:
Praszka ul Sportowa 7”A”, Hala Sportowa „KOTWICA” tel. 34 35 92 273.
Turniej zostanie przeprowadzony w 4 cyklach {marzec, kwiecień, maj, czerwiec}
I termin – 3 marca 2013 r. (niedziela)
– kategoria A – godz. 10.00
– kategoria B – godz. 12.00
WPISOWE:
15,00 zł. na każdym turnieju z przeznaczeniem na nagrody na podsumowaniu w czerwcu.
PUNKTACJA:
do punktacji zaliczane są najlepsze wyniki z trzech turniejów
SYSTEM:
w zależności od ilości zawodników.
UCZESTNICTWO:
turniej rozgrywany jest w dwóch kategoriach:
– KATEGORIA A – open – amatorzy, zawodnicy III, IV i V ligi oraz zawodniczki II i niższych lig
– KATEGORIA B – amatorzy (nie posiadający licencji)
W czwartym turnieju (czerwiec) mogą uczestniczyć zawodnicy którzy brali udział minimum w jednym z pierwszych trzech turniejów
KLASYFIKACJA:
zostanie podane na turnieju oraz na stronie OZTS.
POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków. Obowiązek ubezpieczenia zgodnie z art.52 Ustawy o Kulturze Fizycznej z dnia 19.01.1996r. należy do uczestników .Osoby niepełnoletnie obowiązuje zgoda rodziców.
INFORMACJE:
Z-ca Dyrektora M-GOKiS ds. sportu-Jarosław Knaga tel. 34 35 92 273.