Trzeci Memoriał Bogdana Gawędy przeszedł do historii. Turniej, który jak co roku został sprawnie i z wielkim sercem oraz zaangażowaniem zorganizowany przy współudziale rodziny i przyjaciół zakończył się zwycięstwem Rafała Wójcika, zawodnika Skałki Świętochłowice, który w finale turnieju pokonał tyszanina Dariusza Władymiruka 3:0!
Trzecie miejsce tym razem po pięciosetowej walce dla Wojciecha Zwary , który pokonuje w małym finale Adama Staniczka 3-2 , po spektakularnym zagraniu w piątym secie przy stanie 10-9. Brawurowo zagrała była mistrzyni Tychów Monika Barszczewska , która rozprawiała się z kolejno podchodzącymi do stołów mężczyznami nie dając im szans, aż do półfinału , za co została uhonorowana pamiątkową butelką wina przez organizatorów 🙂