18 września w Praszce odbędzie się pierwszy turniej drugiej edycji Grand Prix Praszki w tenisie stołowym.
komunikat turnieju:
ORGANIZATOR:
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Praszce.
CELE TURNIEJÓW:
1. Popularyzacja tenisa stołowego wśród miłośników tej dyscypliny sportu.
2. Integracja lokalnych środowisk tenisa stołowego.
3. Organizacja jednej z form rekreacji fizycznej oraz współzawodnictwa w podnoszeniu poziomu sportowego.
4. Promocja miasta Praszki jako ośrodka amatorskiego tenisa stołowego.
MIEJSCE ZAWODÓW:
Praszka ul Sportowa 7 ”A”, Hala Sportowa „KOTWICA”, tel. 34 35 92 273. Turniej zostanie przeprowadzony w 4 cyklach (wrzesień, październik, listopad, grudzień). I termin – 18 września 2010 r. (sobota), godz. 15.00. Następne terminy zostaną podane na turnieju.
WPISOWE:
15,00 zł. na każdym turnieju z przeznaczeniem na nagrody na podsumowaniu w grudniu.
PUNKTACJA:
do punktacji zaliczane są najlepsze wyniki z trzech turniejów.
SYSTEM:
w zależności od ilości zawodników , gra o wszystkie miejsca.
UCZESTNICTWO:
w turnieju mają prawo startu:
a) zawodnicy – amatorzy
b) zawodnicy 4 i 5 ligi
c) byli zawodnicy wyższych lig – karencja 2 lata
d) czynni zawodnicy pow. 50 lat (urodz. 1960 i wcześniej)
KLASYFIKACJA:
zostanie podana na turnieju.
POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków. Obowiązek ubezpieczenia zgodnie z art.52 Ustawy o Kulturze Fizycznej z dnia 19.01.1996r. należy do uczestników .Osoby niepełnoletnie obowiązuje zgoda rodziców.
INFORMACJE:
Z-ca Dyrektora M-GOKiS ds. sportu Jarosław Knaga tel. 34 35 92 273, Edmund Olszowy tel. 888-021-668.