Sonia Gendera (KU AZS UE Wrocław) i Maciej Kubik (SCKiS HALS Warszawa) zostali mistrzami Polski młodzików w tenisie stołowym.
wyniki finałów:
młodzicy:
gra pojedyncza:
KUBIK Maciej – KWAPIŚ Kuba 3:0 (6, 7, 2)
brązowe medale zdobyli Patryk Dziuba i Bartosz Sułkowski.
gra podwójna:
SUŁKOWSKI Bartosz/KOSMAL Dawid – SOKOŁOWSKI Łukasz/KICIŃSKI Mikołaj 3:1 (-6, 9, 8, 3)
brązowe medale wywalczyli Maciej Kubik i Kuba Kwapiś oraz Jakub Jankowski i Patryk Pyśk.
młodziczki:
gra pojedyncza:
GENDERA Sonia – KWIATKOWSKA Elżbieta 3:2 (-10, 5, 8, -10, 7)
brązowe medale zdobyły Dominika Gilewska i Zuzanna Kozioł.
gra podwójna:
TOMECKA Julia/FRANASZCZUK Klaudia – CHRABĄSZCZ Milena/KWIATKOWSKA Elżbieta 3:2 (8, -4, -9, 10, 6)
brązowe medale wywalczyły Sonia Gendera i Dominika Gilewska oraz Zuzanna Kowalczyk i Martyna Stachniak