Wystartowała IV edycja Grand Prix Koszalina 2014 w tenisie stołowym. W niedzielę w hali katolickiego gimnazjum w Koszalinie rozegrany został I turniej z tegorocznego cyklu. Rywalizacja przebiegała w trzech kategoriach, z podziałem na zawodników zrzeszonych w klubach oraz amatorów.
W zawodach nie zanotowano niespodzianek, a większość pojedynków przebiegała pod dyktando faworytów.
A oto wyniki:
Kat. do lat 18 z licencjami:
1. Wierzbicki Tomasz – Białogard
2. Szczerba Damian – Świdwin
3. Wierzbicki Radosław – Białogard
Kat. pow. 18 lat z licencjami:
1. Dzida Karol – Białogard
2. Ryłów Mariusz – Koszalin
3. Witkowski Andrzej – Białogard
Kat. Open – amatorzy:
1. Biedziuk Antoni – Szczecinek
2. Kozłowski Ryszard – Kołobrzeg
3. Kuczma Henryk – Kołobrzeg