Pingpongiści TTS Polonia Bytom zdobyli Puchar Polski mężczyzn w tenisie stołowym. Bytomianie w decydującym meczu pokonali UKS Dojlidy Białystok 4:1.
wyniki:
półfinały:
TTS Polonia Bytom – GMKS Strzelec Frysztak 4:0
UKS Dojlidy Białystok – Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz 4:3
mecz o 3. miejsce:
Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz – GMKS Strzelec Frysztak 4:1
finał:
TTS Polonia Bytom – UKS Dojlidy Białystok 4:1