Wiktoria Wróbel (MRKS Gdańsk) i Mateusz Zalewski (ZKS Zielona Góra) wygrali 2. Grand Prix Polski juniorów w tenisie stołowym. Zawody zostały rozegrane w Ostródzie.
Juniorki
Juniorzy
Juniorki – kwalifikacje dodatkowe
Juniorzy – kwalifikacje dodatkowe
PAWEŁ GĄSIORSKI