Wiktoria Ziemkiewicz (LUKS Warmia Lidzbark Warmiński) i Mateusz Baranowski (MKS Lewart Lubartów) wygrali I OTK młodzików w tenisie stołowym.
wyniki finałów:
młodziczki:
Wiktoria Ziemkiewicz – Anna Węgrzyn 3:2 (6, -5, 6, -9, 6)
młodzicy:
Mateusz Baranowski – Jakub Miszkurka 3:2 (-7, -7, 9, 3, 9)
klasyfikacje:
młodziczki
młodzicy