W Witnicy (woj. lubuskie) odbył się półfinał turnieju Uczniowskich Klubów Sportowych o Puchar PZTS w tenisie stołowym. W zawodach wystartowali zawodnicy i zawodniczki z trzech województw: śląskiego, lubuskiego i dolnośląskiego.
Najlepsze czwórki:
żaczki:
1. MLKS ŚNIEśNIK Stronie Śląskie – Ciura Aleksandra, Studniarz Adrianna
2. UKS ŻAK I Gierałtowiec – Melkunyan Monika, Wierzbicka Dominika
3. UKS ŚWIT Drzonków – Górna Aleksandra, Mituta Dorota
4. GCTS JEDYNKA Gorzów Wlkp. – Kozłowska Aleksandra, Leśnicka Joanna, Słodowska Magdalena
żacy:
1. MLKS ŚNIEśNIK Stronie Śląskie – Majewski Daniel, Studniarz Krzysztof
2. UKS ŻAK I Gierałtowiec – Czułajewski Dawid, Poparda Mateusz, Paździor Bartłomiej, Ziembicki Karol
3. UKS TOP SPIN Kargowa – Lorenc Kamil, Reiner Piotr
4. UKS WARTA Kostrzyn n/O – Iwasiuta Jakub Woźniak Patryk
młodziczki:
1. UKS ŻAK I Gierałtowiec – Kaleta Patrycja, Wierzbicka Anna
2. UKS TRÓJKA Międzyrzecz – Białowska Karolina, Białowska Sandra
3. UKS ŻAK II Gierałtowiec – Barczycka Dorota, Dobrzańska Iwona, Golanowska Aneta
4. UKTS Lubsko – Lesiak Dominika, Zawada Nikoletta
młodzicy:
1. MLKS ŚNIEśNIK I Stronie Śląskie – Burek Szymon, Dugiel Adrian
2. MLKS ŚNIEśNIK II Stronie Śląskie – Adamczewski Bartosz, Jamróz Remigiusz
3. UKS WARTA Kostrzyn n/O – Rakowski Bartosz, Strychalski Hubert, Szydełko Piotr
4. ULKTS Pszczyna – Bieroński Arkadiusz, Szuster Mateusz
5. UKS TOP SPIN Kargowa – Krasnowski Paweł, Woch Krzysztof
Po dwie najlepsze drużyny zakwalifikowały się do finału centralnego, który 22 i 23 listopada br. odbędzie się w Rzeszowie.