15 kwietnia w Tychach odbędzie się memoriał Bogdana Gawędy w tenisie stołowym.
komunikat turnieju:
Organizator:
Organizatorem Turnieju jest rodzina i przyjaciele.
Termin i miejsce:
Turniej odbędzie się w dniu 15.04.2012 r. w Zespole Szkół nr 7, ul. Browarowa 1 w Tychach.
Kategoria i warunki uczestnictwa:
Kategoria mężczyzn rocznik 1994 i starsi. W turnieju NIE mogą brać udziału zawodnicy, którzy są zrzeszeni w Polskim Związku Tenisa Stołowego – posiadają licencję. Uczestnictwo bez wpisowego.
Zgłoszenia:
Zgłoszenia przyjmowane będą:
w dniu 15.04.2012 r. /niedziela/:
– zapisy – w godz.9.00-9.50
– rozpoczęcie gier około godz.10.00
System rozgrywek:
Turniej przeprowadzony będzie systemem pucharowym do dwóch przegranych partii /organizator zastrzega sobie prawo zmiany systemu rozgrywek ze wzglę¬du na liczbę uczestników.
Nagrody:
Za zajęcie trzech pierwszych miejsc zawodnicy otrzymają pamiątki z wizerunkiem grających tenisistów, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Za zajęcie czwartego miejsca uczestnik otrzyma dyplom oraz nagrodę rzeczową.
Postanowienia końcowe:
– zawodników obowiązują przepisy PZTS
– zawodnicy startują na własną odpowiedzialność,
– na żądanie organizatora zawodnik startujący musi przedstawić dokument tożsamości z datą urodzenia,
– zawodnicy grają własnym sprzętem, piłeczki zabezpiecza organizator,
– organizator zastrzega sobie prawo interpretacji niniejszego regulaminu,
– w sprawach spornych, nie objętych niniejszym regulaminem decyduje sędzia główny oraz organizator
– organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione w szatni i sali gimnastycznej.