Klaudiusz Krąpiec (Korfantów), Krzysztof Waleszczyński (Waleńczów) i para Waldemar Józala oraz Dariusz Szopa (Wieluń) wygrali Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego, który został rozegrany w Gorzowie Śląskim.
pełne wyniki z tego turnieju możecie zobaczyć TUTAJ.