Daria Gerc, Alan Kulczycki, Julia Słowikowska, Andrzej Kopecki, Natalia Skórzewska, Kacper Zając, Aleksandra Górna i Kamil Nalepa wygrali turniej tenisa stołowego z okazji Dnia Dziecka, który odbył się w Drzonkowie.
najlepsze czwórki:
Skrzatki:
1. Gerc Daria(SP-3 Międzyrzecz)
2. Puchała Klaudia(SP Otyń)
3. Krzywiecka Oliwia(UKTS Lubsko)
4. Tomków Aleksandra(SP Otyń)
Skrzaci:
1. Kulczycki Alan(GorzówWlkp.)
2. Krzywniak Filip(SP Drzonków)
3. Żelengowski Mateusz (SP Świebodzin)
4. Sergiel Szymon(SP Ochla)
Żaczki:
1. Słowikowska Julia(UKTS Lubsko)
2. Lech Weronika(UKTS Lubsko)
3. Sokołowska Gabriela(SP Ochla)
4. Dobrowolska Julia(SP Drzonków)
Żacy:
1. Kopecki Andrzej(SP Drzonków)
2. Hawryliszyn Kamil(SP Otyń)
3. Krzywniak Jakub(SP Drzonków)
4. Kużbiński Michał(Gorzovia Gorzów Wlkp.)
Młodziczki:
1. Skórzewska Natalia(Gorzovia Gorzów Wlkp.)
2. Zapłata Aleksandra(SP Otyń)
3. Dolińska Patrycja(Spójnia Ośno Lubuskie)
4. Lemańska Aleksandra(SP-1 Z.Góra)
Młodzicy:
1. Zając Kacper(SP Drzonków)
2. Werner Jakub(UKTS Lubsko)
3. Najder Szymon(Spójnia Ośno Lubuskie)
4. Ligocki Kacper(Spójnia Ośno Lubuskie)
Gimnazjum dziewczęta:
1. Górna Aleksandra(Gimnazjum Otyń)
2. Białowska Sandra(Trójka Międzyrzecz)
3. Dziwir Paulina(UKS Czarni Żagań)
4. Maśląg Greta(Gim. Otyń)
Gimnazjum chłopcy:
1. Nalepa Kamil(Gim. Drzonków)
2. Ziska Wiktor(Gorzovia Gorzów Wlkp.)
3. Wieromiejczyk Symon(Gorzovia Gorzów Wlkp)
4. Tomaszek Kacper(ZKS Drzonków)