Aleksandra Walicka, Sebastian Sobczyk, Grzegorz Burdzy, Dawid Stąpór, Jerzy Kuźmicz i Mieczysław Krakowiak wygrali mistrzostwa Sandomierza w tenisie stołowym.
najlepsze trójki:
kobiety – open:
1. Walicka Aleksandra Nawodzice
2. Golonka Sandra Nawodzice
3. Ciżyńska Aleksandra Sandomierz
mężczyźni:
kat, do 12 lat:
1. Sobczyk Sebastian Przyszów
2. Lasota Bartłomiej Nawodzice
3. Golonka Sebastian Nawodzice
kat. 13 – 16 lat:
1. Burdzy Grzegorz Przyszów
2. Gorczyca Michał Sandomierz
3. Polek Krystian Sandomierz
kat. 17 – 30 lat:
1. Stąpór Dawid Sandomierz
2. Kużmicz Jakub Sandomierz
3. Wydra Dariusz Sandomierz
kat.31 – 50 lat:
1. Sałamunia Rafał Sandomierz
2. Kos Paweł Krawce
3. Majos Sławomir Bilcza
kat. 51 – 60 lat:
1. Kużmicz Jerzy Sandomierz
2. Pyzik Marek Kielce
3. Kisiel Stanisław Sandomierz
kat. 61 lat i starsi:
1. Krakowiak Mieczysław Pawłosiów – Widna Góra
2. Malarz Janusz Tarnobrzeg
3. Walec Mieczysław Stalowa Wola