Jerzy Osicki, Krzysztof Strzałkowski, Marta Chrabąszcz, Dawid Balcerzak, Agata Uchnast, Artjom Kashaev i Agata Paszek wygrali międzynarodowy turniej tenisa stołowego, który rozegrano w w Brzegu Dolnym.
najlepsze trójki:
Weterani:
1. Jerzy Osicki – Polkowice
2. Ryszard Banaszkiewicz – Brzeg Dolny
3. Grzegorz Winkiel – Oborniki Śląskie
Seniorzy:
1. Krzysztof Strzałkowski – Brzeg Dolny
2. Michał Walencki – Góra
3. Jakub Załuski – Kłodzko
Seniorki:
1. Marta Chrabąszcz – Brzeg Dolny
2. Patrycja Paszek – Cieszyn
3. Marcelina Ancypa – Brzeg Dolny
Kadeci:
1. Dawid Balcerzak – Słupca
2. Mateusz Rzepecki – Wrocław
3. Dominik Ciołczyk – Jaworzno
Kadetki:
1. Agata Uchnast – Brzeg Dolny
2. Urszula Kwiatkowska – Brzeg Dolny
3. Maire Janssen – Niemcy
Młodzicy:
1. Artjom Kashaev – Niemcy
2. Dominik Kot – Brzeg Dolny
3. Aleksander Lilien – Sosnowiec
Młodziczki:
1. Agata Paszek – Cieszyn
2. Milena Chrabąszcz – Brzeg Dolny
3. Elżbieta Kwiatkowska – Brzeg Dolny