Zuzanna Kowalczyk (KS GORCE Nowy Targ) i Maciej Kubik (SCKiS HALS Warszawa) zostali mistrzami Polski żaków w tenisie stołowym.
wyniki finałów:
żaczki:
KOWALCZYK Zuzanna – GAWORSKA Zuzanna 3:1 (-3,9,3,10)
brązowe medale wywalczyły Elżbieta Kwiatkowska i Natalia Wieczorek.
żacy:
KUBIK Maciej – KWAPIŚ Kuba 3:0 (6,4,10)
brązowe medale zdobyli Patryk Pyśk i Maksymilian Miastowski.