Zuzanna Wielgos (Politechnika Rzeszów) i Marcel Błaszczyk (KS Polonia Kielce) zostali mistrzami Polski juniorów w tenisie stołowym, które rozegrano w Zielonej Górze.
Juniorki – gra pojedyncza
Juniorzy – gra pojedyncza
Juniorki – gra podwójna
Juniorzy – gra podwójna
Gra podwójna mieszana
Juniorki – gra drużynowa
Juniorzy – gra drużynowa
PAWEŁ GĄSIORSKI