Bardzo udany dzień mieli dziś Polacy w Dortmundzie, gdzie odbywają się drużynowe mistrzostwa świata w tenisie stołowym. Zarówno reprezentacja Polski mężczyzn, jak i kobieta odniosła pewne zwycięstwa.
wyniki:
Słowacja – Polska 1:3
PISTEJ Lubomir – GORAK Daniel 2:3 (6, -5, 10, -4, -8)
BARDON Michal – WANG Zeng Yi 3:2 (9, -5, -7, 6, 10)
SEREDA Peter – FLORAS Robert 1:3 (7, -9, -8, -9)
PISTEJ Lubomir – WANG Zeng Yi 1:3 (5, -9, -5, -9)
w kolejnym spotkaniu, Polacy zmierzą się z Białorusią.
Polska – Francja 3:0
LI Qian – ABBAT Alice 3:0 (7, 7, 5)
PARTYKA Natalia – GRUNDISCH Carole 3:2 (5, 7, -7, -7, 5)
GRZYBOWSKA Katarzyna – LENNON Emmanuelle 3:0 (5, 9, 6)
w następnym meczu Polki zagrają z Hiszpankami.