Reprezentacja Polski kobiet pokonała reprezentację Luksemburga 3:0 w meczu, którego stawką był awans do przedziału miejsc 13-16. Drużynowych Mistrzostw Świata w tenisie stołowym. Kolejnym przeciwnikiem naszej drużyny będą reprezentantki Austrii.
wyniki:
Luksemburg – Polska 0:3
NI Xialian – GRZYBOWSKA Katarzyna 2:3
DE NUTTE Sarah – PARTYKA Natalia 1:3
GONDERINGER Tessyc – KUSINSKA Klaudia 0:3