Marcin Kusiński został wicemistrzem Europy weteranów w tenisie stołowym. Kusiński w finale kategorii zawodników 40-49 lat przegrał ze Szwedem Magnusem Manssonem 1:3. Był to jedyny medal w singlu naszych reprezentantów w mistrzostwach Europy weteranów, które odbywały się w szwedzkim Helsingborgu. Medal w grze podwójnej wywalczyła również Barbara Brombosz w parze z Rosjanką Natalią Leziną.
wyniki finału:
MÅNSSON, Magnus (SWE) – KUSIŃSKI, Marcin (POL) 3:1 (4, -8, 8, 8)