Natalia Bajor, jako jedyna z naszych reprezentantek, gra dalej w turnieju indywidualnym mistrzostw Europy w tenisie stołowym. Natalia Bajor w drugiej rundzie ME pokonała Czeszkę Hanę Metalovą 4:1 i awansowała do 1/8 finału.
W 1/8 finału Bajor zmierzy się z Niemką Petrissą Solją.
PAWEŁ GĄSIORSKI