BISTS Bielsko-Biała poszukuje zawodników do gry w 1. lidze w sezonie 2012/2013.
Poszukujemy grającego trenera (i), lub młodych zawodników, którym zapewniamy 12 miesięczne stypendium, pomoc w załatwieniu szkoły, uczelni oraz internatu oraz hale do treningów.
Kontakt z prezesem klubu 602322109 (Krzysztof Jakubiec) lub Marek Gracz 604437884.