Dziś mija pięć lat od śmierci wielkiego mistrza, jednego z najwybitniejszych Polaków wśród tenisistów stołowych, Andrzeja Grubby. Niech pamięć o nim i jego wspaniałych sukcesach pozostanie w naszych sercach na wieki.
Andrzej Grubba był trzykrotnym brązowym medalistą mistrzostw świata, 12-krotnym medalistą mistrzostw Europy, zdobywcą Pucharu Świata. Prawdziwym ambasadorem polskiego tenisa stołowego. W 1984 roku został wybrany przez czytelników Przeglądu Sportowego na najlepszego sportowca Polski. Zmarł po kilkumiesięcznej walce z nowotworem płuc.
Andrzeju na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci!