W niedzielę 19 kwietnia w sali olsztyńskiego OSIR-u przy ul. Głowackiego odbędzie się pierwszy turniej 29. Grand Prix Olsztyna Amatorów w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju mają w zawodnicy grający do 3. ligi włącznie.
Cykl obejmuje cztery turnieje, do klasyfikacji generalnej liczą się trzy najlepsze wyniki.
Początek zawodów dla kategorii „Junior” i „Kadet” godz. 15:00. „Open” rozpocznie się o godz. 15:30.