Drużyna Michała Dziubańskiego – TTC Rohn Sprudel Fulda pokonała zespół Lucjana Błaszczyka – TTC Zugbruecke Grenzau 6:3 na inaugurację niemieckiej ekstraklasy tenisistów stołowych.
W spotkaniu wystąpił tylko Błaszczyk. W deblu z naturalizowanym Niemcem Chen Zhibinem przegrał z parą Jan-Ove Waldner/Zhe Feng (Szwecja/Bułgaria) 2:3. Później najlepszy polski zawodnik wygrał z Fengiem 3:2 oraz uległ Waldnerowi 2:3.
W Bundeslidze gra także Tomasz Krzeszewski – w zespole SIG Combibloc Juelich/Hoengen. /PAP/